Powiatowy sukces zespołów tanecznych Flowers i Folkstar z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baborowie

 

„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce”

     Tanecznie rozpoczęła się jesień w naszej szkole…4 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu odbył się Powiatowy Konkurs Taneczny w ramach XVIII Festiwalu Kultury Powiatowej. W konkursie wzięły udział zespoły taneczne z całego powiatu głubczyckiego. Naszą szkołę reprezentowały zespoły Folkstar, który tańcem ludowym „wytańczył”- II miejsce i zespół Flowers, który choreografią taneczno-akrobatyczną „Szkolne Agentki” decyzją jury zajął III miejsce. Jest to duży sukces naszej szkoły, ponieważ oba zespoły startowały w konkursie w jednej kategorii wiekowej. Taniec sprawia naszym uczniom wiele radości, bardzo chętnie uczestniczyli w próbach i ćwiczyli każdy element choreografii. Jesteśmy bardzo dumne z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im jeszcze wielu „wytańczonych” sukcesów.

     Serdecznie DZIĘKUJĘMY Dyrekcji naszej szkoły, Rodzicom naszych uczniów za pomoc i wsparcie w zakresie rozwijania zainteresowań i talentów naszych uczniów oraz wszystkim, osobom, które tego dnia mocno trzymały za nas kciuki.

Ewelina Szwec i Anna Dawidów

IMG 7584_m


IMG 8044


IMG 7631_m

 
21998968
22142140